DANIŞMALIK TERCÜME & BİLİŞİM HİZMETLERİ

Kurumsal:

Akyol Danışmanlık ve Tercüme Hizmetleri, aralarında her dilde tercüme, konferans organizasyonu, simültane tercüme, simültane ses sistemi kiralama, vize işlemleri, yazılım (belediyelere ve şirketlere özel yazılım) web tasarım, web programlama, grafik-tasarım ve eğitim, uluslararası ve ticari danışmanlık gibi hizmet dalları ile iş hayatına devam eden genç ve dinamik bir tercüme bürosudur.

Çeviri hizmetleri, İstanbul Bahçeşehir?de bulunan ofisimizde sağlanmakta olup, bizimle 24 saat iletişim kurabileceğiniz web sitemiz ile de siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duydukları anda çeviri hizmetlerimize ulaşabileceği bir platform hazırlanmıştır.

Misyonumuz

Akyol Danışmanlık ve Tercüme Hizmetleri, müşterilerine her durumda tercüme gereksinimlerini sağlamak için kurulmuştur.

Akyol?un hedefi, müşterilerine her türlü imkânı sunmak ve sürekliliği esas alan en uygun çözümleri önermektir. Müşteri memnuniyeti, Akyol?un öncelikli hedefidir. Bunun üç temel koşulu;

Zaman: En kısa teslim süresini belirleyerek, taahhüt edilen sürede hizmeti yerine getirmek.

Kalite: Müşteriyi tatmin edecek üstün kalitede hizmet sunmak.

Fiyat: Mümkün olan en düşük fiyatı sağlamak.

Akyol Danışmanlık ve Tercüme Hizmetleri müşterilerine her şekil ve boyutta iş için dünyanın önde gelen dil çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. İşinizi, sitenizi ya da alanınızı küresel boyuta taşımak ihtiyacı duyduğunuzda, Akyol Tercüme Hizmetleri?nden daha iyi bir çözüm ortağı bulamazsınız. Görev sorumluluğumuz, teknik uzmanlığımız ve kapsamlı endüstri bilgimiz bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerdir.

Vizyonumuz

Akyol Danışmanlık ve Tercüme Hizmetleri olarak, hedeflediğimiz amaçlara ulaşmak için gayret ederken, müşterilerimiz için tercüme işini daima kolaylaştıracak şekilde teknolojiyi takip etmeyi; olmazsa olmazlarımız olarak nitelendirdiğimiz dürüstlük, çalışkanlık, azimlilik, gayretlilik, yeniliğe açıklık ve özümüze bağlı olma düsturlarımızdan asla ve asla taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürmeyi şirketimizin genel ve temel vizyonu olarak benimseyip yaptığımız işlerle de ortaya koymaktayız.

Kalite Politikası

Akyol Tercüme Hizmetleri amacını; müşterilerine her türlü çeviri ve bilişim gereksinimlerini en kısa sürede ve kaliteli şekilde karşılayacak kaynakları temin etmek, geliştirmek, rekabetçi maliyet çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için en etkili yolları saptamak olarak belirlemiştir. Akyol değişen müşteri beklentilerini karşılamak için; teknolojiyi yakından takip eder, yeni çözümlerle müşterilerini geleceğe taşımayı hedefler.

Hizmet sürecinde tüm çalışanlarımızın aktif katılımı ve yetkilendirilmesi, grup çalışmaları ile sağlanan etkin iletişim, performans yönetimi ve kariyer planlaması ile sağlanan yüksek motivasyon müşteri memnuniyetinin alt yapısını oluşturur.

Akyol Tercüme © 2010